Rozkład jazdy na: Śr., 15.07.2020
Oliwa PKP20:49
Beniowskiego (n/ż)20:50
Bora Komorowskiego20:52
Czerwony Dwór20:53
Jagiellońska20:54
Park Reagana20:55
Biały Dwór20:56
Olsztyńska20:57
Opolska20:58
Kołobrzeska20:59
Krynicka21:01
Przymorze SKM21:03
Biblioteka Główna UG21:04
Abrahama21:05
Wojska Polskiego21:06
Galeria Bałtycka21:09
Wrzeszcz PKP21:11
Jaśkowa Dolina21:13
Matejki21:15
Siedlicka21:16
Kręta (n/ż)21:17
Jarowa
 
21:18
0 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł21:191 min.
 
Schumana21:202 min.
 
Schuberta21:213 min.
 
Kurpińskiego21:224 min.
 
Otwarta21:235 min.
 
Suchanino21:246 min.
 
Nad Jarem21:257 min.
 
Cygańska Góra21:268 min.
 
Focha (n/ż)21:279 min.
 
Płowce21:2810 min.
 
Hevelianum21:2911 min.
 
Urząd Miejski21:3012 min.
 
Hucisko21:3214 min.
 
Dworzec Główny21:3416 min.
 
Wały Piastowskie21:3517 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy