Rozkład jazdy na: So., 25.01.2020
Oliwa PKP21:19
Beniowskiego (n/ż)21:20
Bora Komorowskiego21:22
Czerwony Dwór21:23
Jagiellońska21:24
Park Reagana21:25
Biały Dwór21:26
Olsztyńska21:27
Opolska21:28
Kołobrzeska21:29
Krynicka21:31
Przymorze SKM21:33
Biblioteka Główna UG21:34
Abrahama21:35
Wojska Polskiego21:36
Galeria Bałtycka21:39
Wrzeszcz PKP21:41
Jaśkowa Dolina21:43
Matejki21:45
Siedlicka21:46
Kręta21:47
Jarowa
 
21:48
0 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł21:491 min.
 
Schumana21:502 min.
 
Schuberta21:513 min.
 
Kurpińskiego21:524 min.
 
Otwarta21:535 min.
 
Suchanino21:546 min.
 
Nad Jarem21:557 min.
 
Cygańska Góra21:568 min.
 
Focha (n/ż)21:579 min.
 
Płowce21:5810 min.
 
Centrum Hevelianum21:5911 min.
 
Urząd Miejski22:0012 min.
 
Hucisko22:0214 min.
 
Dworzec Główny22:0416 min.
 
Wały Piastowskie22:0517 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy