Rozkład jazdy na: Pt., 10.07.2020
Oliwa PKP04:53
Beniowskiego (n/ż)04:54
Bora Komorowskiego04:56
Czerwony Dwór04:57
Jagiellońska04:58
Park Reagana04:59
Biały Dwór05:00
Olsztyńska05:01
Opolska05:02
Kołobrzeska05:03
Krynicka05:05
Przymorze SKM05:07
Biblioteka Główna UG05:08
Abrahama05:09
Wojska Polskiego05:10
Galeria Bałtycka05:13
Wrzeszcz PKP05:15
Jaśkowa Dolina05:17
Matejki05:19
Siedlicka05:20
Kręta05:21
Jarowa
 
05:22
0 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł05:231 min.
 
Schumana05:242 min.
 
Schuberta05:253 min.
 
Kurpińskiego05:264 min.
 
Otwarta05:275 min.
 
Suchanino05:286 min.
 
Nad Jarem05:297 min.
 
Cygańska Góra05:308 min.
 
Focha (n/ż)05:319 min.
 
Płowce05:3210 min.
 
Hevelianum05:3311 min.
 
Urząd Miejski05:3412 min.
 
Hucisko05:3614 min.
 
Dworzec Główny05:3816 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy