Rozkład jazdy na: Wt., 26.05.2020
Oliwa PKP06:20
Beniowskiego (n/ż)06:22
Bora Komorowskiego06:24
Czerwony Dwór06:25
Jagiellońska06:26
Park Reagana06:27
Biały Dwór06:28
Olsztyńska06:29
Opolska06:30
Kołobrzeska06:31
Krynicka06:33
Przymorze SKM06:36
Biblioteka Główna UG06:37
Abrahama06:38
Wojska Polskiego06:39
Galeria Bałtycka06:42
Wrzeszcz PKP06:44
Jaśkowa Dolina06:46
Matejki06:48
Siedlicka06:49
Kręta06:50
Jarowa
 
06:51
0 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł06:521 min.
 
Schumana06:532 min.
 
Schuberta06:554 min.
 
Kurpińskiego06:565 min.
 
Otwarta06:576 min.
 
Suchanino06:587 min.
 
Nad Jarem06:598 min.
 
Cygańska Góra07:009 min.
 
Focha (n/ż)07:0110 min.
 
Płowce07:0211 min.
 
Hevelianum07:0312 min.
 
Urząd Miejski07:0413 min.
 
Hucisko07:0615 min.
 
Dworzec Główny07:0817 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy