Rozkład jazdy na: Śr., 22.01.2020
Oliwa PKP07:20
Beniowskiego (n/ż)07:22
Bora Komorowskiego07:24
Czerwony Dwór07:25
Jagiellońska07:26
Park Reagana07:27
Biały Dwór07:28
Olsztyńska07:29
Opolska07:30
Kołobrzeska07:31
Krynicka07:33
Przymorze SKM07:36
Biblioteka Główna UG07:37
Abrahama07:38
Wojska Polskiego07:39
Galeria Bałtycka07:42
Wrzeszcz PKP07:44
Jaśkowa Dolina07:46
Matejki07:48
Siedlicka07:49
Kręta07:50
Jarowa
 
07:51
0 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł07:521 min.
 
Schumana07:532 min.
 
Schuberta07:554 min.
 
Kurpińskiego07:565 min.
 
Otwarta07:576 min.
 
Suchanino07:587 min.
 
Nad Jarem07:598 min.
 
Cygańska Góra08:009 min.
 
Focha (n/ż)08:0110 min.
 
Płowce08:0211 min.
 
Centrum Hevelianum08:0312 min.
 
Urząd Miejski08:0514 min.
 
Hucisko08:0716 min.
 
Dworzec Główny08:0918 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy