Rozkład jazdy na: Nd., 7.06.2020
Oliwa PKP07:50
Beniowskiego (n/ż)07:52
Bora Komorowskiego07:54
Czerwony Dwór07:55
Jagiellońska07:56
Park Reagana07:57
Biały Dwór07:58
Olsztyńska07:59
Opolska08:00
Kołobrzeska08:02
Krynicka08:04
Przymorze SKM08:07
Biblioteka Główna UG08:08
Abrahama08:09
Wojska Polskiego08:10
Galeria Bałtycka08:13
Wrzeszcz PKP08:15
Jaśkowa Dolina08:17
Matejki08:19
Siedlicka08:20
Kręta08:21
Jarowa
 
08:22
0 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł08:231 min.
 
Schumana08:242 min.
 
Schuberta08:264 min.
 
Kurpińskiego08:275 min.
 
Otwarta08:286 min.
 
Suchanino08:297 min.
 
Nad Jarem08:308 min.
 
Cygańska Góra08:319 min.
 
Focha (n/ż)08:3210 min.
 
Płowce08:3311 min.
 
Hevelianum08:3412 min.
 
Urząd Miejski08:3614 min.
 
Hucisko08:3816 min.
 
Dworzec Główny08:4018 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy