Rozkład jazdy na: Śr., 8.07.2020
Oliwa PKP08:18
Beniowskiego (n/ż)08:20
Bora Komorowskiego08:22
Czerwony Dwór08:23
Jagiellońska08:24
Park Reagana08:25
Biały Dwór08:26
Olsztyńska08:27
Opolska08:28
Kołobrzeska08:30
Krynicka08:32
Przymorze SKM08:35
Biblioteka Główna UG08:36
Abrahama08:37
Wojska Polskiego08:38
Galeria Bałtycka08:41
Wrzeszcz PKP08:43
Jaśkowa Dolina08:45
Matejki08:47
Siedlicka08:48
Kręta08:49
Jarowa
 
08:50
0 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł08:511 min.
 
Schumana08:522 min.
 
Schuberta08:544 min.
 
Kurpińskiego08:555 min.
 
Otwarta08:566 min.
 
Suchanino08:577 min.
 
Nad Jarem08:588 min.
 
Cygańska Góra08:599 min.
 
Focha (n/ż)09:0010 min.
 
Płowce09:0111 min.
 
Hevelianum09:0212 min.
 
Urząd Miejski09:0414 min.
 
Hucisko09:0616 min.
 
Dworzec Główny09:0818 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy