Rozkład jazdy na: Pt., 5.06.2020
Oliwa PKP07:59
Beniowskiego (n/ż)08:00
Bora Komorowskiego08:02
Czerwony Dwór08:04
Jagiellońska08:06
Park Reagana08:07
Biały Dwór08:09
Olsztyńska08:10
Opolska08:11
Kołobrzeska08:12
Krynicka08:14
Przymorze SKM08:16
Biblioteka Główna UG08:19
Abrahama08:21
Wojska Polskiego08:23
Galeria Bałtycka08:26
Wrzeszcz PKP08:27
Jaśkowa Dolina08:29
Matejki08:32
Siedlicka08:34
Kręta08:35
Jarowa
 
08:37
0 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł08:381 min.
 
Schumana08:392 min.
 
Schuberta08:403 min.
 
Kurpińskiego08:425 min.
 
Otwarta08:436 min.
 
Suchanino08:447 min.
 
Nad Jarem08:458 min.
 
Cygańska Góra08:469 min.
 
Focha (n/ż)08:4710 min.
 
Płowce08:4811 min.
 
Hevelianum08:4912 min.
 
Urząd Miejski08:5114 min.
 
Hucisko08:5316 min.
 
Dworzec Główny08:5518 min.
 
Wały Piastowskie08:5619 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy