Rozkład jazdy na: Pt., 29.05.2020
Oliwa PKP09:18
Beniowskiego (n/ż)09:20
Bora Komorowskiego09:22
Czerwony Dwór09:23
Jagiellońska09:24
Park Reagana09:25
Biały Dwór09:26
Olsztyńska09:27
Opolska09:28
Kołobrzeska09:30
Krynicka09:32
Przymorze SKM09:35
Biblioteka Główna UG09:36
Abrahama09:37
Wojska Polskiego09:38
Galeria Bałtycka09:41
Wrzeszcz PKP09:43
Jaśkowa Dolina09:45
Matejki09:47
Siedlicka09:48
Kręta09:49
Jarowa
 
09:50
0 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł09:511 min.
 
Schumana09:522 min.
 
Schuberta09:544 min.
 
Kurpińskiego09:555 min.
 
Otwarta09:566 min.
 
Suchanino09:577 min.
 
Nad Jarem09:588 min.
 
Cygańska Góra09:599 min.
 
Focha (n/ż)10:0010 min.
 
Płowce10:0111 min.
 
Hevelianum10:0212 min.
 
Urząd Miejski10:0414 min.
 
Hucisko10:0616 min.
 
Dworzec Główny10:0818 min.
 
Wały Piastowskie10:0919 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy