Rozkład jazdy na: Pn., 1.06.2020
Oliwa PKP09:48
Beniowskiego (n/ż)09:50
Bora Komorowskiego09:52
Czerwony Dwór09:53
Jagiellońska09:54
Park Reagana09:55
Biały Dwór09:56
Olsztyńska09:57
Opolska09:58
Kołobrzeska10:00
Krynicka10:02
Przymorze SKM10:05
Biblioteka Główna UG10:07
Abrahama10:08
Wojska Polskiego10:10
Galeria Bałtycka10:13
Wrzeszcz PKP10:15
Jaśkowa Dolina10:18
Matejki10:20
Siedlicka10:21
Kręta10:22
Jarowa
 
10:23
0 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł10:241 min.
 
Schumana10:252 min.
 
Schuberta10:274 min.
 
Kurpińskiego10:285 min.
 
Otwarta10:296 min.
 
Suchanino10:307 min.
 
Nad Jarem10:318 min.
 
Cygańska Góra10:329 min.
 
Focha (n/ż)10:3310 min.
 
Płowce10:3411 min.
 
Hevelianum10:3512 min.
 
Urząd Miejski10:3714 min.
 
Hucisko10:3916 min.
 
Dworzec Główny10:4118 min.
 
Wały Piastowskie10:4219 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy