Rozkład jazdy na: Cz., 9.07.2020
Oliwa PKP10:15
Beniowskiego (n/ż)10:17
Bora Komorowskiego10:19
Czerwony Dwór10:21
Jagiellońska10:22
Park Reagana10:23
Biały Dwór10:24
Olsztyńska10:25
Opolska10:26
Kołobrzeska10:28
Krynicka10:30
Przymorze SKM10:33
Biblioteka Główna UG10:35
Abrahama10:36
Wojska Polskiego10:38
Galeria Bałtycka10:41
Wrzeszcz PKP10:43
Jaśkowa Dolina10:46
Matejki10:48
Siedlicka10:49
Kręta10:50
Jarowa
 
10:51
0 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł10:521 min.
 
Schumana10:532 min.
 
Schuberta10:554 min.
 
Kurpińskiego10:565 min.
 
Otwarta10:576 min.
 
Suchanino10:587 min.
 
Nad Jarem10:598 min.
 
Cygańska Góra11:009 min.
 
Focha (n/ż)11:0110 min.
 
Płowce11:0211 min.
 
Hevelianum11:0312 min.
 
Urząd Miejski11:0514 min.
 
Hucisko11:0716 min.
 
Dworzec Główny11:0918 min.
 
Wały Piastowskie11:1019 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy