Rozkład jazdy na: Pt., 13.12.2019
Oliwa PKP10:35
Beniowskiego (n/ż)10:37
Bora Komorowskiego10:39
Czerwony Dwór10:41
Jagiellońska10:42
Park Reagana10:43
Biały Dwór10:44
Olsztyńska10:45
Opolska10:46
Kołobrzeska10:48
Krynicka10:50
Przymorze SKM10:53
Biblioteka Główna UG10:55
Abrahama10:56
Wojska Polskiego10:58
Galeria Bałtycka11:01
Wrzeszcz PKP11:03
Jaśkowa Dolina11:06
Matejki11:08
Siedlicka11:09
Kręta11:10
Jarowa
 
11:11
0 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł11:121 min.
 
Schumana11:132 min.
 
Schuberta11:154 min.
 
Kurpińskiego11:165 min.
 
Otwarta11:176 min.
 
Suchanino11:187 min.
 
Nad Jarem11:198 min.
 
Cygańska Góra11:209 min.
 
Focha (n/ż)11:2110 min.
 
Płowce11:2211 min.
 
Centrum Hevelianum11:2312 min.
 
Urząd Miejski11:2514 min.
 
Hucisko11:2716 min.
 
Dworzec Główny11:2918 min.
 
Wały Piastowskie11:3019 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy