Rozkład jazdy na: Nd., 7.06.2020
Oliwa PKP11:15
Beniowskiego (n/ż)11:17
Bora Komorowskiego11:19
Czerwony Dwór11:21
Jagiellońska11:22
Park Reagana11:23
Biały Dwór11:24
Olsztyńska11:25
Opolska11:26
Kołobrzeska11:28
Krynicka11:30
Przymorze SKM11:33
Biblioteka Główna UG11:35
Abrahama11:36
Wojska Polskiego11:38
Galeria Bałtycka11:41
Wrzeszcz PKP11:43
Jaśkowa Dolina11:46
Matejki11:48
Siedlicka11:49
Kręta11:50
Jarowa
 
11:51
0 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł11:521 min.
 
Schumana11:532 min.
 
Schuberta11:554 min.
 
Kurpińskiego11:565 min.
 
Otwarta11:576 min.
 
Suchanino11:587 min.
 
Nad Jarem11:598 min.
 
Cygańska Góra12:009 min.
 
Focha (n/ż)12:0110 min.
 
Płowce12:0211 min.
 
Hevelianum12:0312 min.
 
Urząd Miejski12:0514 min.
 
Hucisko12:0716 min.
 
Dworzec Główny12:0918 min.
 
Wały Piastowskie12:1019 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy