Rozkład jazdy na: Wt., 7.07.2020
Oliwa PKP12:15
Beniowskiego (n/ż)12:17
Bora Komorowskiego12:19
Czerwony Dwór12:21
Jagiellońska12:22
Park Reagana12:23
Biały Dwór12:24
Olsztyńska12:25
Opolska12:26
Kołobrzeska12:28
Krynicka12:30
Przymorze SKM12:33
Biblioteka Główna UG12:35
Abrahama12:36
Wojska Polskiego12:38
Galeria Bałtycka12:41
Wrzeszcz PKP12:43
Jaśkowa Dolina12:46
Matejki12:48
Siedlicka12:49
Kręta12:50
Jarowa
 
12:51
0 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł12:521 min.
 
Schumana12:532 min.
 
Schuberta12:554 min.
 
Kurpińskiego12:565 min.
 
Otwarta12:576 min.
 
Suchanino12:587 min.
 
Nad Jarem12:598 min.
 
Cygańska Góra13:009 min.
 
Focha (n/ż)13:0110 min.
 
Płowce13:0211 min.
 
Hevelianum13:0312 min.
 
Urząd Miejski13:0514 min.
 
Hucisko13:0716 min.
 
Dworzec Główny13:0918 min.
 
Wały Piastowskie13:1019 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy