Rozkład jazdy na: So., 30.05.2020
Oliwa PKP12:55
Beniowskiego (n/ż)12:57
Bora Komorowskiego12:59
Czerwony Dwór13:01
Jagiellońska13:02
Park Reagana13:03
Biały Dwór13:04
Olsztyńska13:05
Opolska13:06
Kołobrzeska13:08
Krynicka13:10
Przymorze SKM13:13
Biblioteka Główna UG13:15
Abrahama13:16
Wojska Polskiego13:18
Galeria Bałtycka13:21
Wrzeszcz PKP13:23
Jaśkowa Dolina13:26
Matejki13:28
Siedlicka13:29
Kręta13:30
Jarowa
 
13:31
0 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł13:321 min.
 
Schumana13:332 min.
 
Schuberta13:354 min.
 
Kurpińskiego13:365 min.
 
Otwarta13:376 min.
 
Suchanino13:387 min.
 
Nad Jarem13:398 min.
 
Cygańska Góra13:409 min.
 
Focha (n/ż)13:4110 min.
 
Płowce13:4211 min.
 
Hevelianum13:4312 min.
 
Urząd Miejski13:4514 min.
 
Hucisko13:4716 min.
 
Dworzec Główny13:4918 min.
 
Wały Piastowskie13:5019 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy