Rozkład jazdy na: So., 11.07.2020
Oliwa PKP14:55
Beniowskiego (n/ż)14:57
Bora Komorowskiego14:59
Czerwony Dwór15:01
Jagiellońska15:02
Park Reagana15:03
Biały Dwór15:04
Olsztyńska15:05
Opolska15:06
Kołobrzeska15:08
Krynicka15:10
Przymorze SKM15:13
Biblioteka Główna UG15:15
Abrahama15:16
Wojska Polskiego15:18
Galeria Bałtycka15:21
Wrzeszcz PKP15:23
Jaśkowa Dolina15:26
Matejki15:28
Siedlicka15:29
Kręta15:30
Jarowa
 
15:31
0 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł15:321 min.
 
Schumana15:332 min.
 
Schuberta15:354 min.
 
Kurpińskiego15:365 min.
 
Otwarta15:376 min.
 
Suchanino15:387 min.
 
Nad Jarem15:398 min.
 
Cygańska Góra15:409 min.
 
Focha (n/ż)15:4110 min.
 
Płowce15:4211 min.
 
Hevelianum15:4312 min.
 
Urząd Miejski15:4514 min.
 
Hucisko15:4716 min.
 
Dworzec Główny15:4918 min.
 
Wały Piastowskie15:5019 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy