Rozkład jazdy na: Śr., 3.06.2020
Oliwa PKP15:15
Beniowskiego (n/ż)15:17
Bora Komorowskiego15:19
Czerwony Dwór15:21
Jagiellońska15:22
Park Reagana15:23
Biały Dwór15:24
Olsztyńska15:25
Opolska15:26
Kołobrzeska15:28
Krynicka15:30
Przymorze SKM15:33
Biblioteka Główna UG15:35
Abrahama15:36
Wojska Polskiego15:38
Galeria Bałtycka15:41
Wrzeszcz PKP15:43
Jaśkowa Dolina15:46
Matejki15:48
Siedlicka15:49
Kręta15:50
Jarowa
 
15:51
0 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł15:521 min.
 
Schumana15:532 min.
 
Schuberta15:554 min.
 
Kurpińskiego15:565 min.
 
Otwarta15:576 min.
 
Suchanino15:587 min.
 
Nad Jarem15:598 min.
 
Cygańska Góra16:009 min.
 
Focha (n/ż)16:0110 min.
 
Płowce16:0211 min.
 
Hevelianum16:0312 min.
 
Urząd Miejski16:0514 min.
 
Hucisko16:0716 min.
 
Dworzec Główny16:0918 min.
 
Wały Piastowskie16:1019 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy