Rozkład jazdy na: So., 30.05.2020
Oliwa PKP16:15
Beniowskiego (n/ż)16:17
Bora Komorowskiego16:19
Czerwony Dwór16:21
Jagiellońska16:22
Park Reagana16:23
Biały Dwór16:24
Olsztyńska16:25
Opolska16:26
Kołobrzeska16:28
Krynicka16:30
Przymorze SKM16:33
Biblioteka Główna UG16:35
Abrahama16:36
Wojska Polskiego16:38
Galeria Bałtycka16:41
Wrzeszcz PKP16:43
Jaśkowa Dolina16:46
Matejki16:48
Siedlicka16:49
Kręta16:50
Jarowa
 
16:51
0 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł16:521 min.
 
Schumana16:532 min.
 
Schuberta16:554 min.
 
Kurpińskiego16:565 min.
 
Otwarta16:576 min.
 
Suchanino16:587 min.
 
Nad Jarem16:598 min.
 
Cygańska Góra17:009 min.
 
Focha (n/ż)17:0110 min.
 
Płowce17:0211 min.
 
Hevelianum17:0312 min.
 
Urząd Miejski17:0514 min.
 
Hucisko17:0716 min.
 
Dworzec Główny17:0918 min.
 
Wały Piastowskie17:1019 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy