Rozkład jazdy na: Pn., 6.07.2020
Oliwa PKP16:35
Beniowskiego (n/ż)16:37
Bora Komorowskiego16:39
Czerwony Dwór16:41
Jagiellońska16:42
Park Reagana16:43
Biały Dwór16:44
Olsztyńska16:45
Opolska16:46
Kołobrzeska16:48
Krynicka16:50
Przymorze SKM16:53
Biblioteka Główna UG16:55
Abrahama16:56
Wojska Polskiego16:58
Galeria Bałtycka17:01
Wrzeszcz PKP17:03
Jaśkowa Dolina17:06
Matejki17:08
Siedlicka17:09
Kręta17:10
Jarowa
 
17:11
0 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł17:121 min.
 
Schumana17:132 min.
 
Schuberta17:154 min.
 
Kurpińskiego17:165 min.
 
Otwarta17:176 min.
 
Suchanino17:187 min.
 
Nad Jarem17:198 min.
 
Cygańska Góra17:209 min.
 
Focha (n/ż)17:2110 min.
 
Płowce17:2211 min.
 
Hevelianum17:2312 min.
 
Urząd Miejski17:2514 min.
 
Hucisko17:2716 min.
 
Dworzec Główny17:2918 min.
 
Wały Piastowskie17:3019 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy