Rozkład jazdy na: Cz., 2.07.2020
Oliwa PKP16:55
Beniowskiego (n/ż)16:57
Bora Komorowskiego16:59
Czerwony Dwór17:01
Jagiellońska17:02
Park Reagana17:03
Biały Dwór17:04
Olsztyńska17:05
Opolska17:06
Kołobrzeska17:08
Krynicka17:10
Przymorze SKM17:13
Biblioteka Główna UG17:15
Abrahama17:16
Wojska Polskiego17:18
Galeria Bałtycka17:21
Wrzeszcz PKP17:23
Jaśkowa Dolina17:26
Matejki17:28
Siedlicka17:29
Kręta17:30
Jarowa
 
17:31
0 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł17:321 min.
 
Schumana17:332 min.
 
Schuberta17:354 min.
 
Kurpińskiego17:365 min.
 
Otwarta17:376 min.
 
Suchanino17:387 min.
 
Nad Jarem17:398 min.
 
Cygańska Góra17:409 min.
 
Focha (n/ż)17:4110 min.
 
Płowce17:4211 min.
 
Hevelianum17:4312 min.
 
Urząd Miejski17:4514 min.
 
Hucisko17:4716 min.
 
Dworzec Główny17:4918 min.
 
Wały Piastowskie17:5019 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy