Rozkład jazdy na: Pt., 6.12.2019
Oliwa PKP18:39
Beniowskiego (n/ż)18:41
Bora Komorowskiego18:43
Czerwony Dwór18:44
Jagiellońska18:45
Park Reagana18:46
Biały Dwór18:47
Olsztyńska18:48
Opolska18:49
Kołobrzeska18:51
Krynicka18:53
Przymorze SKM18:56
Biblioteka Główna UG18:57
Abrahama18:58
Wojska Polskiego18:59
Galeria Bałtycka19:02
Wrzeszcz PKP19:04
Jaśkowa Dolina19:06
Matejki19:08
Siedlicka19:09
Kręta19:10
Jarowa
 
19:11
0 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł19:121 min.
 
Schumana19:132 min.
 
Schuberta19:154 min.
 
Kurpińskiego19:165 min.
 
Otwarta19:176 min.
 
Suchanino19:187 min.
 
Nad Jarem19:198 min.
 
Cygańska Góra19:209 min.
 
Focha (n/ż)19:2110 min.
 
Płowce19:2211 min.
 
Centrum Hevelianum19:2312 min.
 
UrzŹd Miejski19:2514 min.
 
Hucisko19:2716 min.
 
Dworzec Główny19:2918 min.
 
Wały Piastowskie19:3019 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy