Rozkład jazdy na: Śr., 27.05.2020
Oliwa PKP18:59
Beniowskiego (n/ż)19:01
Bora Komorowskiego19:03
Czerwony Dwór19:04
Jagiellońska19:05
Park Reagana19:06
Biały Dwór19:07
Olsztyńska19:08
Opolska19:09
Kołobrzeska19:11
Krynicka19:13
Przymorze SKM19:16
Biblioteka Główna UG19:17
Abrahama19:18
Wojska Polskiego19:19
Galeria Bałtycka19:22
Wrzeszcz PKP19:24
Jaśkowa Dolina19:26
Matejki19:28
Siedlicka19:29
Kręta19:30
Jarowa
 
19:31
0 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł19:321 min.
 
Schumana19:332 min.
 
Schuberta19:354 min.
 
Kurpińskiego19:365 min.
 
Otwarta19:376 min.
 
Suchanino19:387 min.
 
Nad Jarem19:398 min.
 
Cygańska Góra19:409 min.
 
Focha (n/ż)19:4110 min.
 
Płowce19:4211 min.
 
Hevelianum19:4312 min.
 
Urząd Miejski19:4413 min.
 
Hucisko19:4615 min.
 
Dworzec Główny19:4817 min.
 
Wały Piastowskie19:4918 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy