Rozkład jazdy na: Śr., 8.07.2020
Oliwa PKP19:18
Beniowskiego (n/ż)19:20
Bora Komorowskiego19:22
Czerwony Dwór19:23
Jagiellońska19:24
Park Reagana19:25
Biały Dwór19:26
Olsztyńska19:27
Opolska19:28
Kołobrzeska19:30
Krynicka19:32
Przymorze SKM19:35
Biblioteka Główna UG19:36
Abrahama19:37
Wojska Polskiego19:38
Galeria Bałtycka19:41
Wrzeszcz PKP19:43
Jaśkowa Dolina19:45
Matejki19:47
Siedlicka19:48
Kręta19:49
Jarowa
 
19:50
0 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł19:511 min.
 
Schumana19:522 min.
 
Schuberta19:544 min.
 
Kurpińskiego19:555 min.
 
Otwarta19:566 min.
 
Suchanino19:577 min.
 
Nad Jarem19:588 min.
 
Cygańska Góra19:599 min.
 
Focha (n/ż)20:0010 min.
 
Płowce20:0111 min.
 
Hevelianum20:0212 min.
 
Urząd Miejski20:0313 min.
 
Hucisko20:0515 min.
 
Dworzec Główny20:0717 min.
 
Wały Piastowskie20:0818 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy