Rozkład jazdy na: Nd., 19.01.2020
Oliwa PKP08:53
Beniowskiego (n/ż)08:54
Bora Komorowskiego08:56
Czerwony Dwór08:58
Jagiellońska09:00
Park Reagana09:01
Biały Dwór09:03
Olsztyńska09:04
Opolska09:05
Kołobrzeska09:06
Krynicka09:08
Przymorze SKM09:10
Biblioteka Główna UG09:13
Abrahama09:15
Wojska Polskiego09:17
Galeria Bałtycka09:20
Wrzeszcz PKP09:21
Jaśkowa Dolina09:23
Matejki09:26
Siedlicka09:28
Kręta09:29
Jarowa
 
09:31
0 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł09:321 min.
 
Schumana09:332 min.
 
Schuberta09:343 min.
 
Kurpińskiego09:365 min.
 
Otwarta09:376 min.
 
Suchanino09:387 min.
 
Nad Jarem09:398 min.
 
Cygańska Góra09:409 min.
 
Focha (n/ż)09:4110 min.
 
Płowce09:4211 min.
 
Centrum Hevelianum09:4312 min.
 
Urząd Miejski09:4514 min.
 
Hucisko09:4716 min.
 
Dworzec Główny09:4918 min.
 
Wały Piastowskie09:5019 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy