Tramwaje »  [ 2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   ]    Autobusy »  [ T8   T9   100   106   107   108   110   111   112   113   115   116   117   118   120   122   123   124   126   127   129   130   131   132   136   138   139   143   148   149   154   155   156   157   158   162   164   166   167   168   169   171   174   175   178   179   184   186   188   189   195   199   200   205   207   210   212   213   227   232   249   255   256   258   262   267   268   269   283   295   512   574   911   ]    Nocne autobusy »  [ N1   N2   N3   N4   N5   N6   N8   N9   N11   N12   N13   ]   

Niedziele i święta
Oliwa PKP20:49
Beniowskiego (n/ż)20:50
Bora Komorowskiego20:52
Czerwony Dwór20:53
Jagiellońska20:54
Park Reagana20:55
Biały Dwór20:56
Olsztyńska20:57
Opolska20:58
Kołobrzeska20:59
Krynicka21:01
Przymorze SKM21:03
Biblioteka Główna UG21:04
Abrahama21:05
Wojska Polskiego21:06
Galeria Bałtycka21:09
Wrzeszcz PKP21:11
Jaśkowa Dolina21:13
Matejki21:15
Siedlicka21:16
Kręta21:17
Jarowa
 
21:18
Pomorskie Szkoły Rzemiosł– 21:19
Schumana– 21:20
Schuberta– 21:21
Kurpińskiego– 21:22
Otwarta– 21:23
Suchanino– 21:24
Nad Jarem– 21:25
Cygańska Góra– 21:26
Focha (n/ż)– 21:27
Płowce– 21:28
Centrum Hevelianum– 21:29
Urząd Miejski– 21:30
Hucisko– 21:32
Dworzec Główny– 21:34
Wały Piastowskie– 21:35