Rozkład jazdy na: Cz., 28.05.2020
Oliwa PKP21:49
Beniowskiego (n/ż)21:50
Bora Komorowskiego21:52
Czerwony Dwór21:53
Jagiellońska21:54
Park Reagana21:55
Biały Dwór21:56
Olsztyńska21:57
Opolska21:58
Kołobrzeska21:59
Krynicka22:01
Przymorze SKM22:03
Biblioteka Główna UG22:04
Abrahama22:05
Wojska Polskiego22:06
Galeria Bałtycka22:09
Wrzeszcz PKP22:11
Jaśkowa Dolina22:13
Matejki22:15
Siedlicka22:16
Kręta22:17
Jarowa
 
22:18
0 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł22:191 min.
 
Schumana22:202 min.
 
Schuberta22:213 min.
 
Kurpińskiego22:224 min.
 
Otwarta22:235 min.
 
Suchanino22:246 min.
 
Nad Jarem22:257 min.
 
Cygańska Góra22:268 min.
 
Focha (n/ż)22:279 min.
 
Płowce22:2810 min.
 
Hevelianum22:2911 min.
 
Urząd Miejski22:3012 min.
 
Hucisko22:3214 min.
 
Dworzec Główny22:3416 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy