Rozkład jazdy na: So., 25.01.2020
Oliwa PKP22:19
Beniowskiego (n/ż)22:20
Bora Komorowskiego22:22
Czerwony Dwór22:23
Jagiellońska22:24
Park Reagana22:25
Biały Dwór22:26
Olsztyńska22:27
Opolska22:28
Kołobrzeska22:29
Krynicka22:31
Przymorze SKM22:33
Biblioteka Główna UG22:34
Abrahama22:35
Wojska Polskiego22:36
Galeria Bałtycka22:39
Wrzeszcz PKP22:41
Jaśkowa Dolina22:43
Matejki22:45
Siedlicka22:46
Kręta22:47
Jarowa
 
22:48
0 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł22:491 min.
 
Schumana22:502 min.
 
Schuberta22:513 min.
 
Kurpińskiego22:524 min.
 
Otwarta22:535 min.
 
Suchanino22:546 min.
 
Nad Jarem22:557 min.
 
Cygańska Góra22:568 min.
 
Focha (n/ż)22:579 min.
 
Płowce22:5810 min.
 
Centrum Hevelianum22:5911 min.
 
Urząd Miejski23:0012 min.
 
Hucisko23:0214 min.
 
Dworzec Główny23:0416 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy