Rozkład jazdy na: So., 25.01.2020
Oliwa PKP09:13
Beniowskiego (n/ż)09:14
Bora Komorowskiego09:16
Czerwony Dwór09:18
Jagiellońska09:20
Park Reagana09:21
Biały Dwór09:23
Olsztyńska09:24
Opolska09:25
Kołobrzeska09:26
Krynicka09:28
Przymorze SKM09:30
Biblioteka Główna UG09:33
Abrahama09:35
Wojska Polskiego09:37
Galeria Bałtycka09:40
Wrzeszcz PKP09:41
Jaśkowa Dolina09:43
Matejki09:46
Siedlicka09:48
Kręta09:49
Jarowa
 
09:51
0 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł09:521 min.
 
Schumana09:532 min.
 
Schuberta09:543 min.
 
Kurpińskiego09:565 min.
 
Otwarta09:576 min.
 
Suchanino09:587 min.
 
Nad Jarem09:598 min.
 
Cygańska Góra10:009 min.
 
Focha (n/ż)10:0110 min.
 
Płowce10:0211 min.
 
Centrum Hevelianum10:0312 min.
 
Urząd Miejski10:0514 min.
 
Hucisko10:0716 min.
 
Dworzec Główny10:0918 min.
 
Wały Piastowskie10:1019 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy