Rozkład jazdy na: Pn., 1.06.2020
Oliwa PKP09:53
Beniowskiego (n/ż)09:54
Bora Komorowskiego09:56
Czerwony Dwór09:58
Jagiellońska10:00
Park Reagana10:01
Biały Dwór10:03
Olsztyńska10:04
Opolska10:05
Kołobrzeska10:06
Krynicka10:08
Przymorze SKM10:10
Biblioteka Główna UG10:13
Abrahama10:15
Wojska Polskiego10:17
Galeria Bałtycka10:20
Wrzeszcz PKP10:21
Jaśkowa Dolina10:23
Matejki10:26
Siedlicka10:28
Kręta10:29
Jarowa
 
10:31
0 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł10:321 min.
 
Schumana10:332 min.
 
Schuberta10:343 min.
 
Kurpińskiego10:365 min.
 
Otwarta10:376 min.
 
Suchanino10:387 min.
 
Nad Jarem10:398 min.
 
Cygańska Góra10:409 min.
 
Focha (n/ż)10:4110 min.
 
Płowce10:4211 min.
 
Hevelianum10:4312 min.
 
Urząd Miejski10:4514 min.
 
Hucisko10:4716 min.
 
Dworzec Główny10:4918 min.
 
Wały Piastowskie10:5019 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy