Rozkład jazdy na: Cz., 28.05.2020
Biały Dwór04:50
Olsztyńska04:51
Opolska04:52
Kołobrzeska04:53
Krynicka04:54
Przymorze SKM04:56
Biblioteka Główna UG04:59
Abrahama05:01
Wojska Polskiego05:03
Galeria Bałtycka05:06
Wrzeszcz PKP05:07
Jaśkowa Dolina05:09
Matejki05:11
Siedlicka05:12
Kręta05:13
Jarowa
 
05:15
0 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł05:161 min.
 
Schumana05:172 min.
 
Schuberta05:183 min.
 
Kurpińskiego05:205 min.
 
Otwarta05:216 min.
 
Suchanino05:227 min.
 
Nad Jarem05:238 min.
 
Cygańska Góra05:249 min.
 
Focha (n/ż)05:2510 min.
 
Płowce05:2611 min.
 
Hevelianum05:2712 min.
 
Urząd Miejski05:2914 min.
 
Hucisko05:3116 min.
 
Dworzec Główny05:3318 min.
 
Wały Piastowskie05:3419 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy