Rozkład jazdy na: So., 6.06.2020
Oliwa PKP10:33
Beniowskiego (n/ż)10:34
Bora Komorowskiego10:36
Czerwony Dwór10:38
Jagiellońska10:40
Park Reagana10:41
Biały Dwór10:43
Olsztyńska10:44
Opolska10:45
Kołobrzeska10:46
Krynicka10:48
Przymorze SKM10:50
Biblioteka Główna UG10:53
Abrahama10:55
Wojska Polskiego10:57
Galeria Bałtycka11:00
Wrzeszcz PKP11:01
Jaśkowa Dolina11:03
Matejki11:06
Siedlicka11:08
Kręta11:09
Jarowa
 
11:11
0 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł11:121 min.
 
Schumana11:132 min.
 
Schuberta11:143 min.
 
Kurpińskiego11:165 min.
 
Otwarta11:176 min.
 
Suchanino11:187 min.
 
Nad Jarem11:198 min.
 
Cygańska Góra11:209 min.
 
Focha (n/ż)11:2110 min.
 
Płowce11:2211 min.
 
Hevelianum11:2312 min.
 
Urząd Miejski11:2514 min.
 
Hucisko11:2716 min.
 
Dworzec Główny11:2918 min.
 
Wały Piastowskie11:3019 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy