Rozkład jazdy na: Pn., 6.07.2020
Oliwa PKP10:53
Beniowskiego (n/ż)10:54
Bora Komorowskiego10:56
Czerwony Dwór10:58
Jagiellońska11:00
Park Reagana11:01
Biały Dwór11:03
Olsztyńska11:04
Opolska11:05
Kołobrzeska11:06
Krynicka11:08
Przymorze SKM11:10
Biblioteka Główna UG11:13
Abrahama11:15
Wojska Polskiego11:17
Galeria Bałtycka11:20
Wrzeszcz PKP11:21
Jaśkowa Dolina11:23
Matejki11:26
Siedlicka11:28
Kręta11:29
Jarowa
 
11:31
0 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł11:321 min.
 
Schumana11:332 min.
 
Schuberta11:343 min.
 
Kurpińskiego11:365 min.
 
Otwarta11:376 min.
 
Suchanino11:387 min.
 
Nad Jarem11:398 min.
 
Cygańska Góra11:409 min.
 
Focha (n/ż)11:4110 min.
 
Płowce11:4211 min.
 
Hevelianum11:4312 min.
 
Urząd Miejski11:4514 min.
 
Hucisko11:4716 min.
 
Dworzec Główny11:4918 min.
 
Wały Piastowskie11:5019 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy