Rozkład jazdy na: Wt., 7.07.2020
Oliwa PKP11:33
Beniowskiego (n/ż)11:34
Bora Komorowskiego11:36
Czerwony Dwór11:38
Jagiellońska11:40
Park Reagana11:41
Biały Dwór11:43
Olsztyńska11:44
Opolska11:45
Kołobrzeska11:46
Krynicka11:48
Przymorze SKM11:50
Biblioteka Główna UG11:53
Abrahama11:55
Wojska Polskiego11:57
Galeria Bałtycka12:00
Wrzeszcz PKP12:01
Jaśkowa Dolina12:03
Matejki12:06
Siedlicka12:08
Kręta12:09
Jarowa
 
12:11
0 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł12:121 min.
 
Schumana12:132 min.
 
Schuberta12:143 min.
 
Kurpińskiego12:165 min.
 
Otwarta12:176 min.
 
Suchanino12:187 min.
 
Nad Jarem12:198 min.
 
Cygańska Góra12:209 min.
 
Focha (n/ż)12:2110 min.
 
Płowce12:2211 min.
 
Hevelianum12:2312 min.
 
Urząd Miejski12:2514 min.
 
Hucisko12:2716 min.
 
Dworzec Główny12:2918 min.
 
Wały Piastowskie12:3019 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy