Rozkład jazdy na: Pt., 10.07.2020
Oliwa PKP12:13
Beniowskiego (n/ż)12:14
Bora Komorowskiego12:16
Czerwony Dwór12:18
Jagiellońska12:20
Park Reagana12:21
Biały Dwór12:23
Olsztyńska12:24
Opolska12:25
Kołobrzeska12:26
Krynicka12:28
Przymorze SKM12:30
Biblioteka Główna UG12:33
Abrahama12:35
Wojska Polskiego12:37
Galeria Bałtycka12:40
Wrzeszcz PKP12:41
Jaśkowa Dolina12:43
Matejki12:46
Siedlicka12:48
Kręta12:49
Jarowa
 
12:51
0 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł12:521 min.
 
Schumana12:532 min.
 
Schuberta12:543 min.
 
Kurpińskiego12:565 min.
 
Otwarta12:576 min.
 
Suchanino12:587 min.
 
Nad Jarem12:598 min.
 
Cygańska Góra13:009 min.
 
Focha (n/ż)13:0110 min.
 
Płowce13:0211 min.
 
Hevelianum13:0312 min.
 
Urząd Miejski13:0514 min.
 
Hucisko13:0716 min.
 
Dworzec Główny13:0918 min.
 
Wały Piastowskie13:1019 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy