Rozkład jazdy na: Nd., 5.07.2020
Oliwa PKP12:33
Beniowskiego (n/ż)12:34
Bora Komorowskiego12:36
Czerwony Dwór12:38
Jagiellońska12:40
Park Reagana12:41
Biały Dwór12:43
Olsztyńska12:44
Opolska12:45
Kołobrzeska12:46
Krynicka12:48
Przymorze SKM12:50
Biblioteka Główna UG12:53
Abrahama12:55
Wojska Polskiego12:57
Galeria Bałtycka13:00
Wrzeszcz PKP13:01
Jaśkowa Dolina13:04
Matejki13:07
Siedlicka13:09
Kręta13:10
Jarowa
 
13:12
0 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł13:131 min.
 
Schumana13:142 min.
 
Schuberta13:153 min.
 
Kurpińskiego13:175 min.
 
Otwarta13:186 min.
 
Suchanino13:197 min.
 
Nad Jarem13:208 min.
 
Cygańska Góra13:219 min.
 
Focha (n/ż)13:2210 min.
 
Płowce13:2311 min.
 
Hevelianum13:2412 min.
 
Urząd Miejski13:2614 min.
 
Hucisko13:2816 min.
 
Dworzec Główny13:3018 min.
 
Wały Piastowskie13:3119 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy