Rozkład jazdy na: Śr., 3.06.2020
Oliwa PKP13:08
Beniowskiego (n/ż)13:09
Bora Komorowskiego13:11
Czerwony Dwór13:13
Jagiellońska13:15
Park Reagana13:16
Biały Dwór13:18
Olsztyńska13:19
Opolska13:20
Kołobrzeska13:21
Krynicka13:23
Przymorze SKM13:25
Biblioteka Główna UG13:29
Abrahama13:31
Wojska Polskiego13:33
Galeria Bałtycka13:36
Wrzeszcz PKP13:37
Jaśkowa Dolina13:40
Matejki13:43
Siedlicka13:45
Kręta13:46
Jarowa
 
13:48
0 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł13:491 min.
 
Schumana13:502 min.
 
Schuberta13:513 min.
 
Kurpińskiego13:535 min.
 
Otwarta13:546 min.
 
Suchanino13:557 min.
 
Nad Jarem13:568 min.
 
Cygańska Góra13:579 min.
 
Focha (n/ż)13:5810 min.
 
Płowce13:5911 min.
 
Hevelianum14:0012 min.
 
Urząd Miejski14:0214 min.
 
Hucisko14:0416 min.
 
Dworzec Główny14:0618 min.
 
Wały Piastowskie14:0719 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy