Rozkład jazdy na: Pn., 13.07.2020
Oliwa PKP13:28
Beniowskiego (n/ż)13:29
Bora Komorowskiego13:31
Czerwony Dwór13:33
Jagiellońska13:35
Park Reagana13:36
Biały Dwór13:38
Olsztyńska13:39
Opolska13:40
Kołobrzeska13:41
Krynicka13:43
Przymorze SKM13:45
Biblioteka Główna UG13:49
Abrahama13:51
Wojska Polskiego13:53
Galeria Bałtycka13:56
Wrzeszcz PKP13:57
Jaśkowa Dolina14:00
Matejki14:03
Siedlicka14:05
Kręta14:06
Jarowa
 
14:08
0 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł14:091 min.
 
Schumana14:102 min.
 
Schuberta14:113 min.
 
Kurpińskiego14:135 min.
 
Otwarta14:146 min.
 
Suchanino14:157 min.
 
Nad Jarem14:168 min.
 
Cygańska Góra14:179 min.
 
Focha (n/ż)14:1810 min.
 
Płowce14:1911 min.
 
Hevelianum14:2012 min.
 
Urząd Miejski14:2214 min.
 
Hucisko14:2416 min.
 
Dworzec Główny14:2618 min.
 
Wały Piastowskie14:2719 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy