Rozkład jazdy na: So., 6.06.2020
Oliwa PKP13:48
Beniowskiego (n/ż)13:49
Bora Komorowskiego13:51
Czerwony Dwór13:53
Jagiellońska13:55
Park Reagana13:56
Biały Dwór13:58
Olsztyńska13:59
Opolska14:00
Kołobrzeska14:01
Krynicka14:03
Przymorze SKM14:05
Biblioteka Główna UG14:09
Abrahama14:11
Wojska Polskiego14:13
Galeria Bałtycka14:16
Wrzeszcz PKP14:17
Jaśkowa Dolina14:20
Matejki14:23
Siedlicka14:25
Kręta14:26
Jarowa
 
14:28
0 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł14:291 min.
 
Schumana14:302 min.
 
Schuberta14:313 min.
 
Kurpińskiego14:335 min.
 
Otwarta14:346 min.
 
Suchanino14:357 min.
 
Nad Jarem14:368 min.
 
Cygańska Góra14:379 min.
 
Focha (n/ż)14:3810 min.
 
Płowce14:3911 min.
 
Hevelianum14:4012 min.
 
Urząd Miejski14:4214 min.
 
Hucisko14:4416 min.
 
Dworzec Główny14:4618 min.
 
Wały Piastowskie14:4719 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy