Rozkład jazdy na: Pt., 13.12.2019
Oliwa PKP14:43
Beniowskiego (n/ż)14:44
Bora Komorowskiego14:46
Czerwony Dwór14:48
Jagiellońska14:50
Park Reagana14:52
Biały Dwór14:54
Olsztyńska14:55
Opolska14:56
Kołobrzeska14:57
Krynicka14:59
Przymorze SKM15:02
Biblioteka Główna UG15:06
Abrahama15:09
Wojska Polskiego15:12
Galeria Bałtycka15:16
Wrzeszcz PKP15:17
Jaśkowa Dolina15:21
Matejki15:24
Siedlicka15:27
Kręta15:29
Jarowa
 
15:31
0 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł15:321 min.
 
Schumana15:332 min.
 
Schuberta15:343 min.
 
Kurpińskiego15:365 min.
 
Otwarta15:376 min.
 
Suchanino15:387 min.
 
Nad Jarem15:398 min.
 
Cygańska Góra15:409 min.
 
Focha (n/ż)15:4110 min.
 
Płowce15:4211 min.
 
Centrum Hevelianum15:4312 min.
 
Urząd Miejski15:4514 min.
 
Hucisko15:4716 min.
 
Dworzec Główny15:4918 min.
 
Wały Piastowskie15:5019 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy