Rozkład jazdy na: Pt., 29.05.2020
Oliwa PKP15:03
Beniowskiego (n/ż)15:04
Bora Komorowskiego15:06
Czerwony Dwór15:08
Jagiellońska15:10
Park Reagana15:12
Biały Dwór15:14
Olsztyńska15:15
Opolska15:16
Kołobrzeska15:17
Krynicka15:19
Przymorze SKM15:22
Biblioteka Główna UG15:26
Abrahama15:29
Wojska Polskiego15:32
Galeria Bałtycka15:36
Wrzeszcz PKP15:37
Jaśkowa Dolina15:41
Matejki15:44
Siedlicka15:47
Kręta15:49
Jarowa
 
15:51
0 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł15:521 min.
 
Schumana15:532 min.
 
Schuberta15:543 min.
 
Kurpińskiego15:565 min.
 
Otwarta15:576 min.
 
Suchanino15:587 min.
 
Nad Jarem15:598 min.
 
Cygańska Góra16:009 min.
 
Focha (n/ż)16:0110 min.
 
Płowce16:0211 min.
 
Hevelianum16:0312 min.
 
Urząd Miejski16:0514 min.
 
Hucisko16:0716 min.
 
Dworzec Główny16:0918 min.
 
Wały Piastowskie16:1019 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy