Rozkład jazdy na: Pn., 20.01.2020
Oliwa PKP15:23
Beniowskiego (n/ż)15:24
Bora Komorowskiego15:26
Czerwony Dwór15:28
Jagiellońska15:30
Park Reagana15:32
Biały Dwór15:34
Olsztyńska15:35
Opolska15:36
Kołobrzeska15:37
Krynicka15:39
Przymorze SKM15:42
Biblioteka Główna UG15:46
Abrahama15:49
Wojska Polskiego15:52
Galeria Bałtycka15:56
Wrzeszcz PKP15:57
Jaśkowa Dolina16:01
Matejki16:04
Siedlicka16:07
Kręta16:09
Jarowa
 
16:11
0 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł16:121 min.
 
Schumana16:132 min.
 
Schuberta16:143 min.
 
Kurpińskiego16:165 min.
 
Otwarta16:176 min.
 
Suchanino16:187 min.
 
Nad Jarem16:198 min.
 
Cygańska Góra16:209 min.
 
Focha (n/ż)16:2110 min.
 
Płowce16:2211 min.
 
Centrum Hevelianum16:2312 min.
 
Urząd Miejski16:2514 min.
 
Hucisko16:2716 min.
 
Dworzec Główny16:2918 min.
 
Wały Piastowskie16:3019 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy