Rozkład jazdy na: Śr., 3.06.2020
Oliwa PKP16:03
Beniowskiego (n/ż)16:04
Bora Komorowskiego16:06
Czerwony Dwór16:08
Jagiellońska16:10
Park Reagana16:12
Biały Dwór16:14
Olsztyńska16:15
Opolska16:16
Kołobrzeska16:17
Krynicka16:19
Przymorze SKM16:22
Biblioteka Główna UG16:26
Abrahama16:29
Wojska Polskiego16:32
Galeria Bałtycka16:36
Wrzeszcz PKP16:37
Jaśkowa Dolina16:41
Matejki16:44
Siedlicka16:47
Kręta16:49
Jarowa
 
16:51
0 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł16:521 min.
 
Schumana16:532 min.
 
Schuberta16:543 min.
 
Kurpińskiego16:565 min.
 
Otwarta16:576 min.
 
Suchanino16:587 min.
 
Nad Jarem16:598 min.
 
Cygańska Góra17:009 min.
 
Focha (n/ż)17:0110 min.
 
Płowce17:0211 min.
 
Hevelianum17:0312 min.
 
Urząd Miejski17:0514 min.
 
Hucisko17:0716 min.
 
Dworzec Główny17:0918 min.
 
Wały Piastowskie17:1019 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy