Rozkład jazdy na: So., 11.07.2020
Oliwa PKP16:23
Beniowskiego (n/ż)16:24
Bora Komorowskiego16:26
Czerwony Dwór16:28
Jagiellońska16:30
Park Reagana16:32
Biały Dwór16:34
Olsztyńska16:35
Opolska16:36
Kołobrzeska16:37
Krynicka16:39
Przymorze SKM16:42
Biblioteka Główna UG16:46
Abrahama16:49
Wojska Polskiego16:52
Galeria Bałtycka16:56
Wrzeszcz PKP16:57
Jaśkowa Dolina17:01
Matejki17:04
Siedlicka17:07
Kręta17:09
Jarowa
 
17:11
0 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł17:121 min.
 
Schumana17:132 min.
 
Schuberta17:143 min.
 
Kurpińskiego17:165 min.
 
Otwarta17:176 min.
 
Suchanino17:187 min.
 
Nad Jarem17:198 min.
 
Cygańska Góra17:209 min.
 
Focha (n/ż)17:2110 min.
 
Płowce17:2211 min.
 
Hevelianum17:2312 min.
 
Urząd Miejski17:2514 min.
 
Hucisko17:2716 min.
 
Dworzec Główny17:2918 min.
 
Wały Piastowskie17:3019 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy