Rozkład jazdy na: So., 18.01.2020
Oliwa PKP16:43
Beniowskiego (n/ż)16:44
Bora Komorowskiego16:46
Czerwony Dwór16:48
Jagiellońska16:50
Park Reagana16:52
Biały Dwór16:54
Olsztyńska16:55
Opolska16:56
Kołobrzeska16:57
Krynicka16:59
Przymorze SKM17:02
Biblioteka Główna UG17:06
Abrahama17:09
Wojska Polskiego17:12
Galeria Bałtycka17:16
Wrzeszcz PKP17:17
Jaśkowa Dolina17:21
Matejki17:24
Siedlicka17:27
Kręta17:29
Jarowa
 
17:31
0 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł17:321 min.
 
Schumana17:332 min.
 
Schuberta17:343 min.
 
Kurpińskiego17:365 min.
 
Otwarta17:376 min.
 
Suchanino17:387 min.
 
Nad Jarem17:398 min.
 
Cygańska Góra17:409 min.
 
Focha (n/ż)17:4110 min.
 
Płowce17:4211 min.
 
Centrum Hevelianum17:4312 min.
 
Urząd Miejski17:4514 min.
 
Hucisko17:4716 min.
 
Dworzec Główny17:4918 min.
 
Wały Piastowskie17:5019 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy