Rozkład jazdy na: So., 25.01.2020
Oliwa PKP05:21
Beniowskiego (n/ż)05:22
Bora Komorowskiego05:24
Czerwony Dwór05:26
Jagiellońska05:27
Park Reagana05:28
Biały Dwór05:30
Olsztyńska05:31
Opolska05:32
Kołobrzeska05:33
Krynicka05:34
Przymorze SKM05:36
Biblioteka Główna UG05:39
Abrahama05:41
Wojska Polskiego05:43
Galeria Bałtycka05:46
Wrzeszcz PKP05:47
Jaśkowa Dolina05:49
Matejki05:51
Siedlicka05:52
Kręta05:53
Jarowa
 
05:55
0 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł05:561 min.
 
Schumana05:572 min.
 
Schuberta05:583 min.
 
Kurpińskiego06:005 min.
 
Otwarta06:016 min.
 
Suchanino06:027 min.
 
Nad Jarem06:038 min.
 
Cygańska Góra06:049 min.
 
Focha (n/ż)06:0510 min.
 
Płowce06:0611 min.
 
Centrum Hevelianum06:0712 min.
 
Urząd Miejski06:0914 min.
 
Hucisko06:1116 min.
 
Dworzec Główny06:1318 min.
 
Wały Piastowskie06:1419 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy