Rozkład jazdy na: So., 14.12.2019
Oliwa PKP17:03
Beniowskiego (n/ż)17:04
Bora Komorowskiego17:06
Czerwony Dwór17:08
Jagiellońska17:10
Park Reagana17:11
Biały Dwór17:13
Olsztyńska17:14
Opolska17:15
Kołobrzeska17:16
Krynicka17:18
Przymorze SKM17:20
Biblioteka Główna UG17:23
Abrahama17:26
Wojska Polskiego17:28
Galeria Bałtycka17:31
Wrzeszcz PKP17:32
Jaśkowa Dolina17:36
Matejki17:39
Siedlicka17:42
Kręta17:43
Jarowa
 
17:45
0 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł17:461 min.
 
Schumana17:472 min.
 
Schuberta17:483 min.
 
Kurpińskiego17:505 min.
 
Otwarta17:516 min.
 
Suchanino17:527 min.
 
Nad Jarem17:538 min.
 
Cygańska Góra17:549 min.
 
Focha (n/ż)17:5510 min.
 
Płowce17:5611 min.
 
Centrum Hevelianum17:5712 min.
 
Urząd Miejski17:5914 min.
 
Hucisko18:0116 min.
 
Dworzec Główny18:0318 min.
 
Wały Piastowskie18:0419 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy