Rozkład jazdy na: Pt., 13.12.2019
Oliwa PKP17:23
Beniowskiego (n/ż)17:24
Bora Komorowskiego17:26
Czerwony Dwór17:28
Jagiellońska17:30
Park Reagana17:31
Biały Dwór17:33
Olsztyńska17:34
Opolska17:35
Kołobrzeska17:36
Krynicka17:38
Przymorze SKM17:40
Biblioteka Główna UG17:43
Abrahama17:46
Wojska Polskiego17:48
Galeria Bałtycka17:51
Wrzeszcz PKP17:52
Jaśkowa Dolina17:56
Matejki17:59
Siedlicka18:02
Kręta18:03
Jarowa
 
18:05
0 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł18:061 min.
 
Schumana18:072 min.
 
Schuberta18:083 min.
 
Kurpińskiego18:105 min.
 
Otwarta18:116 min.
 
Suchanino18:127 min.
 
Nad Jarem18:138 min.
 
Cygańska Góra18:149 min.
 
Focha (n/ż)18:1510 min.
 
Płowce18:1611 min.
 
Centrum Hevelianum18:1712 min.
 
Urząd Miejski18:1914 min.
 
Hucisko18:2116 min.
 
Dworzec Główny18:2318 min.
 
Wały Piastowskie18:2419 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy