{ {
Rozkład jazdy na: Śr., 29.01.2020
Oliwa PKP19:31
Beniowskiego (n/ż)19:32
Bora Komorowskiego19:34
Czerwony Dwór19:36
Jagiellońska19:37
Park Reagana19:38
Biały Dwór19:40
Olsztyńska19:41
Opolska19:42
Kołobrzeska19:43
Krynicka19:45
Przymorze SKM19:47
Biblioteka Główna UG19:50
Abrahama19:53
Wojska Polskiego19:55
Galeria Bałtycka19:58
Wrzeszcz PKP19:59
Jaśkowa Dolina20:01
Matejki20:03
Siedlicka20:04
Kręta20:05
Jarowa
 
20:06
0 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł20:071 min.
 
Schumana20:082 min.
 
Schuberta20:093 min.
 
Kurpińskiego20:104 min.
 
Otwarta20:115 min.
 
Suchanino20:126 min.
 
Nad Jarem20:137 min.
 
Cygańska Góra20:148 min.
 
Focha (n/ż)20:159 min.
 
Płowce20:1610 min.
 
Centrum Hevelianum20:1711 min.
 
Urząd Miejski20:1913 min.
 
Hucisko20:2115 min.
 
Dworzec Główny20:2317 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy