Rozkład jazdy na: Nd., 7.06.2020
Oliwa PKP19:51
Beniowskiego (n/ż)19:52
Bora Komorowskiego19:54
Czerwony Dwór19:56
Jagiellońska19:57
Park Reagana19:58
Biały Dwór20:00
Olsztyńska20:01
Opolska20:02
Kołobrzeska20:03
Krynicka20:05
Przymorze SKM20:07
Biblioteka Główna UG20:10
Abrahama20:13
Wojska Polskiego20:15
Galeria Bałtycka20:18
Wrzeszcz PKP20:19
Jaśkowa Dolina20:21
Matejki20:23
Siedlicka20:24
Kręta20:25
Jarowa
 
20:26
0 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł20:271 min.
 
Schumana20:282 min.
 
Schuberta20:293 min.
 
Kurpińskiego20:304 min.
 
Otwarta20:315 min.
 
Suchanino20:326 min.
 
Nad Jarem20:337 min.
 
Cygańska Góra20:348 min.
 
Focha (n/ż)20:359 min.
 
Płowce20:3610 min.
 
Hevelianum20:3711 min.
 
Urząd Miejski20:3913 min.
 
Hucisko20:4115 min.
 
Dworzec Główny20:4317 min.
 
Wały Piastowskie20:4418 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy