Rozkład jazdy na: Cz., 9.07.2020
Oliwa PKP20:19
Beniowskiego (n/ż)20:20
Bora Komorowskiego20:22
Czerwony Dwór20:23
Jagiellońska20:24
Park Reagana20:25
Biały Dwór20:26
Olsztyńska20:27
Opolska20:28
Kołobrzeska20:29
Krynicka20:31
Przymorze SKM20:33
Biblioteka Główna UG20:34
Abrahama20:35
Wojska Polskiego20:36
Galeria Bałtycka20:39
Wrzeszcz PKP20:41
Jaśkowa Dolina20:43
Matejki20:45
Siedlicka20:46
Kręta20:47
Jarowa
 
20:48
0 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł20:491 min.
 
Schumana20:502 min.
 
Schuberta20:513 min.
 
Kurpińskiego20:524 min.
 
Otwarta20:535 min.
 
Suchanino20:546 min.
 
Nad Jarem20:557 min.
 
Cygańska Góra20:568 min.
 
Focha (n/ż)20:579 min.
 
Płowce20:5810 min.
 
Hevelianum20:5911 min.
 
Urząd Miejski21:0113 min.
 
Hucisko21:0315 min.
 
Dworzec Główny21:0517 min.
 
Wały Piastowskie21:0618 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy